Ansatte

Askeladden

Anne Leknes Gryte

Stilling: Pedagogisk leder

Starta i Vassenden Barnehage i 10.08.2015 Anne var ferdig utdanna førskulelærar i 2009, Vidareutdanning i spesialpedagogikk 2011

Eline Kvamme

Stilling: Barnehagelærer
917 78 548
enilekva@hotmail.com

Eirik Ronald Fossheim

Stilling: Barnehagemedarbeider

Starta i Vassenden Barnehage i 2008. Interesser: Historie, Jakt, Fiske og Friluftsliv.

Anita Bruket

Stilling: Barnehagemedarbeider
Reidunanitabruket@hotmail.com

Starta i Vassenden Barnehage i 2000. Interesser: Forming, Dans og Friluftsliv

Veronika Lill Kvalheim

Stilling: Barnehagemedarbeider
veronika.kvalheim@hotmail.com

Starta i Vassenden Barnehage i Interesser: Helse og ernæring

Trollungane

Therese Norevik Vie

Stilling: Barnehagelærer
478 09 309
thvie@hotmail.com

Linn-Therese Fenstad Buue

Stilling: Barnehagemedarbeider
901 78 189
stjern_a@hotmail.com

Magny Botnen Dahlberg

Stilling: Barnehagemedarbeider
926 60 148
magny@selenes.no

Hilde Farsund

Stilling: Barnehagemedarbeider
hilde@aalhus.no

Starta i Vassenden Barnehage i 1999 Interesse: Forming,

Veslefrikk

Wenche Myren

Stilling: Pedagogisk leder
wmyren@hotmail.com

Starta i Vassenden Barnehage i 2002. Utdanna Barnehagelærar sidan 2002. Utdanna innan spesial pedagogikk sidan 2005 Interesse: Friluftsliv og Drama

Veronika Lill Kvalheim

Stilling: Barnehagemedarbeider
veronika.kvalheim@hotmail.com

Starta i Vassenden Barnehage i Interesser: Helse og ernæring

Jakob Sunde Hagen

Stilling: Barnehagemedarbeider
404 64 792
Hagen.jakobsunde@gmail.com

Sara Fossheim

Stilling: Barnehagemedarbeider
476 34 147
sarasufo@hotmail.com

Turid Dvergsdal

Stilling: Barnehagemedarbeider

Starta i Vassenden Barnehage i 2000. Interesser: Forming, Dans og Drama

Andre ansatte

Grete Hansen

Stilling: Styrer
977 18 969
Vassbarn@gmail.com

Starta i Vassenden Barnehage i -04, Styrar sidan -07. Barnehagelærar sidan -05. Vidareutdanning innan Spesial Pedagogikk, Rettleiing/Coaching, Framtidas Barnehage (Styrarskulen), Master - Org.leiing